📣 Steun onze vereniging met Rabo ClubSupport!

Wij doen ook mee aan Rabo ClubSupport!
Algemeen

Ben je lid van de Rabobank? Dan willen we je vragen iets voor onze vereniging te doen... Als je bij de Rabobank een rekening hebt lopen en ook nog eens lid bent van de Rabobank (gratis), dan is je stem geld waard voor onze vereniging. Vorige jaren heeft deze actie steeds een mooi en belangrijk bedrag voor onze vereniging opgeleverd! 

Zo werkt het... 
Alle leden van Rabobank Westland krijgen drie stemmen die zij mogen verdelen onder de aangesloten verenigingen en clubs. BC Mix doet hier ook aan mee. Elke stem is geld waard, dus vergeet niet uiterlijk 26 september 2023 te stemmen via deze link

Heb je de Rabobank app op je telefoon of tablet? Dan is stemmen nog makkelijker. Open de app en je kunt direct stemmen! Krijg je niet direct de vraag of je wil stemmen, ga dan in de app naar 'Service' en tik vervolgens op 'ClubSupport stemmen'.

Daarnaast kun je je overige stemmen gebruiken om met je vrienden of familie te ruilen. Zij geven BC Mix een stem en jij geeft hun club of vereniging een stem. Win-win dus. 

Ontzettend bedankt namens BC Mix!

 

Nu stemmen!