Stem op BC Mix als Club van het Jaar!

BC Mix is genomineerd in de Club van het Jaar-verkiezing van de Rabobank.
Algemeen
wo 28 april 2021 - 17:03

Hoera, we zijn weer genomineerd in de Club van het Jaar-verkiezing van de Rabobank! 🥳

BC Mix hecht veel belang aan het sociale aspect dat onze vereniging met zich mee brengt. Dit uiten we door enthousiast met onze leden om te gaan en door - naast de sport - leuke activiteiten organiseren. Stem daarom op BC Mix voor Club van het Jaar.

Met deze verkiezing kan de vereniging een masterclass of een professionele promovideo winnen, naast natuurlijk de positieve aandacht in de media die voor verenigingen natuurlijk belangrijk is. Stemmen kan tot en met 24 mei 2021 en op 26 mei worden de winnaars per gemeente en provincie bekend gemaakt.

Help jij ons om Club van het Jaar te worden? Hiervoor kun je op onze vereniging stemmen via onderstaande button. Vraag ook aan vrienden en familie of ze mee willen stemmen!

 

Stem nu!